BS Hukuk Bürosu,

2019 yılında İstanbul Ataşehir’de Av. Beril Özcan Sonugelen tarafından kuruldu.

Hizmet verdiği alanları titizlikle ele alan BS Hukuk Bürosu, müvekkillerine daima pratik ve gerçekçi çözümler bulmak için çalışmakta ve iş ortağı olarak hizmet vermektedir. Bu doğrultuda klasik hukuk bürosu algısından farklı olarak müvekkilleri ile içten bir iş birliği sağlamaktadır.

BS Hukuk Bürosu, iş hukuku, taşınmaz hukuku, ticaret hukuku, icra hukuku, tüketici hukuku alanlarında uzman avukatlarıyla hizmet vermektedir. Süreç boyunca müvekkillerinin tüm haklarını gözeterek özel hayatın gizliliğine büyük özen ve dikkat göstermektedir. 6698 sayılı KVKK gereğince sürece uyum aşamasında müvekkillerine hukuki destek sağlamaktadır.

Av. Beril Özcan Sonugelen,

2005 yılında Maltepe Üniversitesi hukuk fakültesinden mezun olmuştur.Yasal staj süresinde fiilen hukuk bürolarında çalışarak avukatlık mesleğine giriş yapmış ve 2006 yılında Avukatlık ruhsatını almaya hak kazanmıştır. 2006 yılından günümüze kadar geçen 15 senelik hukuk deneyiminde avukat olarak müvekkillerine çeşitli hukuk bürolarında dava avukatı olarak hizmet vermiştir.

Hukuk davalarının birçok alanını tecrübe etme fırsatı bulan Av. Beril Özcan Sonugelen saygın kariyerini hukukun birçok alanında aldığı eğitimler ile halen pekiştirmeye devam etmektedir. Bununla birlikte psikoloji alanına olan ilgisi ile de mesleki gelişimini desteklemektedir.

Av. Beril Özcan Sonugelen, evli ve iki çocuk annesidir. Tenis ve kış sporları ile ilgilenmektedir.

Ekibimize Katılmak İster misiniz?